Ostatní


Naše kuchyň po mamince se už sama hlásila do důchodu. Naštěstí jsme od firmy Kluka pořídili novou moderní a funkční. Díky za rychlost, odbornost a profesionální přístup.

Luboš (Manažer)

Moje koupelna bylo jedno velké skladiště. Ručníky jsem měla položené na pračce šampóny po krajích vany a kosmetiku na zrcadlové polici, jedním slovem hrůza. Oslovila jsem tedy firmu Kluka nábytek a ta mi vše vyřešila šikovnými skříňkami a policemi od návrhu až po montáž. Teď mám koupelničku jako z cukru. Díky moc!

Jitka (Bankovní poradce)

Vzhledem k tomu, že náš domek je krásný, ale zároveň poměrně letitý, měla jsem z nové kuchyně v místnosti bez jakýchkoliv pravých úhlů a rovných stěn malinko obavy. Spolehla jsem se na Karla, který si se všemi nástrahami poradil skvěle. Nová kuchyň je krásná a zároveň velmi „citlivá a shovívavá“ ke všem nerovnostem a nepřesnostem stávající místnosti. A Karel ani moc nenadával… ;O) Moc díky, příště určitě zase…

Renata (Ekonom)

Kuchyň vlastně nikdy nepatřila k mým nejoblíbenějším místnostem… Rychlé kafíčko, rychlá svačinka… Po té, co mi Karel vymyslel a vytvořil krásnou moderní kuchyň v mé novostavbě rodinného domku, budu asi muset své priority přehodnotit. Krásná čistá práce s dokonale vyvedenými detaily…. Moc děkuji.

Lucka

VŠE OD NÁVRHU AŽ PO REALIZACI

Nemusíte dělat ústupky ze svých představ, vše vám v maximální možné míře splním a přizpůsobím.